Narzędzia dla agencji

Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi prezentacjami narzędzi jakimi dysponujemy jako wsparcie dla naszych partnerów.


Poradnik pozytywnego działania

Dla naszych agencji od PAR BAKUŁA. Stworzyliśmy poradnik, który ma dawać dobrą energie i wywołać uśmiech na wielu twarzach, inspirować, motywować i pokazywać, co jeszcze można zrobić w tym okresie. Wklejamy wam kilka komentarzy jakie spłynęły do nas w związku z tą akcją. Dziękujemy bardzo za te mile słowa. Nie narzekamy - działamy!

"Dziękuję za ciekawą i pouczającą lekturę. Informacje o rozwijających się branżach to cenna podpowiedź."
"Bardzo fajny pomysł i ciekawa prezentacja skorzystam! Rzeczywiście trzeba działać.."
"Brawo!!! Już przejrzany."
"Bardzo dobry poradnik :) Już dziś zaczynam go studiować i ulepszać. "
"Witam i bardzo dziękujemy. Świetny poradnik. Rzeczy niby oczywiste, ale wychwyciłem kilka rzeczy, które mnie ostatnio zastanawiały."
"Dziękujemy za inspiracje, robimy swoje!"
"Robimy co możemy, ale jest ciężko... Dziękuję za przesłane materiały z pomysłami jak sobie radzić. Pozdrowienia dla całego dzielnego i kreatywnego Zespołu"Narzędzia webowe do zamawiania i personalizacji produktów reklamowych


Dodatkowa funkcjonalność katalogu RoyalDesign OnLine która ułatwia zamawianie i zdobienie produktów agencjom reklamowym. Przydatne triki i podpowiedzi, które ułatwią korzystanie z serwisu każdemu, kto chce masowo obsługiwać zamówienia na gadżety reklamowe.


Zaawansowane ustawienia i tworzenie własnego sklepu z gadżetami reklamowymi na bazie domeny partnerskiej w serwisie RoyalDesign. API dla programistów integrujących narzędzia systemu FrontOffice3 z własnymi serwisami e-commerce.