Pomorski Broker Eksportowy - konkurs grantowy I 2017 - Targi Rema Days 2018


Realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt ten jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa pomorskiego na lata 2014- 2020 . Projekt jest elementem Kompleksowego systemu wspierania eksportu w województwie pomorskim.

Tytuł projektu : Wzrost eksportu produktów firmy poprzez sprzedaż do nowych klientów pozyskanych na Międzynarodowych Targach Rema Days Warsaw w Nadarzynie.

Celem projektu jest zwiększenie sprzedaży produktów i usług firmy na rynkach zagranicznych.

Zdobyta pozycja na polskim rynku połączona  i rozpoznawalna marka połączone z kompleksową ofertą produktową, nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi i  kompletną bazą maszyn i urządzeń do zdobienia produktów sprawiają, że koniecznym impulsem do dalszego rozwoju firmy  jest ekspansja na rynki zagraniczne. W naszej ocenie znaczący  i w pełni profesjonalny udział w Międzynarodowych Targach Rema Days  jako istotnego dostawcy upominków reklamowych będzie krokiem milowym na drodze do dlalszego rozwoju firmy.


Barierą dalszego rozwoju i wzrostu naszej firmy stała się ograniczona chłonność rynku wewnętrznego, stąd konieczna jest ekspansja na rynki zagraniczne. Sprzedaż eksportowa  firmy stanowi zaledwie około 4% procent obrotu i  w jej znacznym zwiększeniu dostrzegamy największe możliwości rozwoju. Liczymy na to, że realizacja tego projektu przyczyni się w  sposób bezpośredni do spełnienia naszych celów biznesowych rozszerzenia eksportu naszych towarów i usług, a tym samym wzrostu obrotów i zwiększenia zatrudnienia.


W wyniku realizacji projektu oczekiwany jest znaczy wzrost sprzedaży produktów i usług firmy na rynkach zagranicznych, szczególnie w krajach należących do Unii Europejskiej. Realizacja postawionego celu umożliwi pełniejsze wykorzystanie posiadanej bazy produkcyjnej i usługowej i przyczyni się do wzrostu zatrudnienia w firmie.

Wartość projektu : 106 539,90 PLN
Wysokość dofinansowania : 46,12%

 


W dniach 7-9 lutego odbyły się Międzynarodowe Targi RemaDays 2018 w Nadarzynie k.Warszawy, w których braliśmy udział jako wyróżniający się wystawca. Targi pozwoliły nawiązać wiele interesujących kontaktów, odwiedziło nas 265 zagranicznych kontrahentów zainteresowanych naszą ofertą, z którymi przeprowadziliśmy rozmowy i prezentacje oferty. Teraz czas na ciężką pracę i rozwinięcie współpracy.

 <

Galeria zdjęć z targów Rema Days 2018