Zapraszamy do współpracy


Firma PAR Bakuła, właściciel marki Royal Design to ponad 30 lat doświadczenia w branży upominków reklamowych. Nieustannie rozwijamy naszą kolekcję i poszerzamy możliwości znakowania produktów.
Wybierając produkty do naszej oferty przyglądamy się otaczającemu światu, trendom i zmieniającym się potrzebom. Dążymy do tego, aby nasze produkty były jak najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.
Rozwijając nowe grupy produktowe jak Tech&Design chcemy zaskakiwać niestandardowymi ale praktycznymi rozwiązaniami.
Nasza kolekcja to nie tylko upominki. Oferujemy również różnorodne usługi znakowania: laser na różnych podłożach, druk UV, sitodruk, tłoczenie, tampondruk i najnowszą technologię druku na tkaninach DTF.
Jako firma rodzinna stawiamy na partnerską i bliską relację z naszymi klientami. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, jesteśmy otwarci na ich uwagi i propozycje. Kompleksowa obsługa klienta pozwala na sprawny i szybki proces zamówień.
Wiemy, że wybór gadżetu reklamowego nie zawsze jest prosty. Jeśli szukasz pomysłu zajrzyj na nasze profile w social mediach, gdzie dzielimy się pomysłami i pobudzamy wyobraźnię.


3 dekady budowania relacji | Danuta Bakuła, PAR BAKUŁA - wywiad dla OOHmagazine (21 kwietnia 2021)

O budowaniu biznesu w branży artykułów promocyjnych, wyzwaniach i planach rozwoju, strategii sprzedaży i o dzieleniu się wiedzą mówi Danuta Bakuła, założycielka i współwłaścicielka PAR BAKUŁA.

30 lat to ogrom czasu. Jak wspominacie początki biznesu, jak to wszystko się zaczęło?


To prawda, aż trzy dekady minęły od kiedy rozpoczęłam samodzielnie działalność gospodarczą. Miałam dwoje dzieci w wieku szkolnym i męża pracującego za granicą. To był bardzo trudny okres dla mnie, bo nie łatwo było pogodzić rozwój firmy z obowiązkami domowymi. Nie znałam także nikogo, kto miałby doświadczenie w działalności gospodarczej, zatem musiałam do wszystkiego dojść sama, ale przyznaję – robiłam to z ogromnym samozaparciem i satysfakcją.

Początek firmy przypadł na czasy, kiedy niewiele było gadżetów na rynku, a szczytem marzeń były kalendarze trójdzielne, długopisy kwadratowe znakowane wgrzewaną folią i pojemniki z karteczkami. Wszystko produkcji polskiej ...

przeczytaj całość >>>Nasze zobowiązania

  • Najwyższa troska o dobro klienta i jego potrzeby
  • Bezkompromisowe dążenie do bycia najlepszym w tym co robimy dla naszych klientów
  • Dostarczanie naszym klientom rozwiązań, pomysłów oraz oferowanie standardu obsługi pozwalających na uzyskanie przewagi nad konkurencją
  • Przestrzeganie najwyższych standardów etyki zawodowej
  • Społeczna odpowiedzialność za naszych pracowników oraz troska o ich spełnienie zawodowe i stworzenie jak najlepszych warunków pracy
  • Konsekwentne i kreatywne poszerzanie zakresu oferowanych rozwiązań i usług z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Jesteśmy partnerem programu SWB - Solidni w biznesie

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Sprawdź naszą rzetelność.

 

Posiadamy Świadectwo Czystszej Produkcji

W trosce o racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi oraz zapobieganie zanieczyszczeniom środowiska naturalnego Nasza Firma zobowiązała się do wdrażania, utrzymania i doskonalenia Systemu Zarządzania Środowiskowego według wymagań zgodnych ze Strategią Czystszej Produkcji.

 

Jesteśmy Członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych