Zapraszamy do współpracy i obejrzenia poniższego filmu


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

INSTAGRAM YOU TUBE PINTEREST

 

PAR Bakuła Sp. Jawna kontynuuje działalność Pomorskiej Agencji Reklamowej, polskiej firmy rodzinnej o 29-letniej tradycji w branży artykułów reklamowych i promocyjnych.

 

 

 

Poprzednia nazwa naszej firmy przestała odzwierciedlać istotę naszej działalności oraz stawiane przez nas cele. Zmiana nazwy firmy jest naturalną konsekwencją naszego rozwoju oraz dokonania jednoznacznego wyboru misji firmy. Wybraliśmy rolę dostawcy i partnera dla agencji reklamowych i dystrybutorów obsługujących rynek klienta końcowego.

 

Dynamiczny rozwój naszej firmy i zdobycie znaczącej pozycji na polskim rynku reklamy i promocji stały się możliwe dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas liczni klienci. Docenili profesjonalizm, bezkompromisowe dążenie do podwyższania standardu obsługi oraz dbałość i troskę o jakość oferowanych artykułów reklamowych. Tworząc ofertę artykułów reklamowych i promocyjnych uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i staramy się zagwarantować najkrótsze możliwe terminy realizacji zamówień na produkty, które sprostają Państwa oczekiwaniom.

 

Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania, oddania i profesjonalizmu naszych pracowników, którzy z tą samą pasją, która pozwoliła nam stać się czołowym dostawcą na polskim rynku, współtworzą nowoczesne oblicze naszej firmy.

 


Nasze zobowiązania

  • Najwyższa troska o dobro klienta i jego potrzeby
  • Bezkompromisowe dążenie do bycia najlepszym w tym co robimy dla naszych klientów
  • Dostarczanie naszym klientom rozwiązań, pomysłów oraz oferowanie standardu obsługi pozwalających na uzyskanie przewagi nad konkurencją
  • Przestrzeganie najwyższych standardów etyki zawodowej
  • Społeczna odpowiedzialność za naszych pracowników oraz troska o ich spełnienie zawodowe i stworzenie jak najlepszych warunków pracy
  • Konsekwentne i kreatywne poszerzanie zakresu oferowanych rozwiązań i usług z wykorzystaniem najnowszych technologii.

 

Od wielu lat jesteśmy partnerem programu SWB - Solidni w biznesie, którego celem jest niezmiennie budowanie najwyższej wiarygodności finansowej i bezpieczeństwa w kontaktach handlowych pomiędzy firmami branży reklamowej.