Zapraszamy do współpracy


 

PAR Bakuła Sp. Jawna kontynuuje działalność Pomorskiej Agencji Reklamowej, polskiej firmy rodzinnej o 30-letniej tradycji w branży artykułów reklamowych i promocyjnych.

Poprzednia nazwa naszej firmy przestała odzwierciedlać istotę naszej działalności oraz stawiane przez nas cele. Zmiana nazwy firmy jest naturalną konsekwencją naszego rozwoju oraz dokonania jednoznacznego wyboru misji firmy. Wybraliśmy rolę dostawcy i partnera dla agencji reklamowych i dystrybutorów obsługujących rynek klienta końcowego.

Dynamiczny rozwój naszej firmy i zdobycie znaczącej pozycji na polskim rynku reklamy i promocji stały się możliwe dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas liczni klienci. Docenili profesjonalizm, bezkompromisowe dążenie do podwyższania standardu obsługi oraz dbałość i troskę o jakość oferowanych artykułów reklamowych. Tworząc ofertę artykułów reklamowych i promocyjnych uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i staramy się zagwarantować najkrótsze możliwe terminy realizacji zamówień na produkty, które sprostają Państwa oczekiwaniom.

Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania, oddania i profesjonalizmu naszych pracowników, którzy z tą samą pasją, która pozwoliła nam stać się czołowym dostawcą na polskim rynku, współtworzą nowoczesne oblicze naszej firmy.


 

3 dekady budowania relacji | Danuta Bakuła, PAR BAKUŁA - wywiad dla OOHmagazine (21 kwietnia 2021)

O budowaniu biznesu w branży artykułów promocyjnych, wyzwaniach i planach rozwoju, strategii sprzedaży i o dzieleniu się wiedzą mówi Danuta Bakuła, założycielka i współwłaścicielka PAR BAKUŁA.

30 lat to ogrom czasu. Jak wspominacie początki biznesu, jak to wszystko się zaczęło?


To prawda, aż trzy dekady minęły od kiedy rozpoczęłam samodzielnie działalność gospodarczą. Miałam dwoje dzieci w wieku szkolnym i męża pracującego za granicą. To był bardzo trudny okres dla mnie, bo nie łatwo było pogodzić rozwój firmy z obowiązkami domowymi. Nie znałam także nikogo, kto miałby doświadczenie w działalności gospodarczej, zatem musiałam do wszystkiego dojść sama, ale przyznaję – robiłam to z ogromnym samozaparciem i satysfakcją.

Początek firmy przypadł na czasy, kiedy niewiele było gadżetów na rynku, a szczytem marzeń były kalendarze trójdzielne, długopisy kwadratowe znakowane wgrzewaną folią i pojemniki z karteczkami. Wszystko produkcji polskiej ...

przeczytaj całość >>>


 


Nasze zobowiązania

  • Najwyższa troska o dobro klienta i jego potrzeby
  • Bezkompromisowe dążenie do bycia najlepszym w tym co robimy dla naszych klientów
  • Dostarczanie naszym klientom rozwiązań, pomysłów oraz oferowanie standardu obsługi pozwalających na uzyskanie przewagi nad konkurencją
  • Przestrzeganie najwyższych standardów etyki zawodowej
  • Społeczna odpowiedzialność za naszych pracowników oraz troska o ich spełnienie zawodowe i stworzenie jak najlepszych warunków pracy
  • Konsekwentne i kreatywne poszerzanie zakresu oferowanych rozwiązań i usług z wykorzystaniem najnowszych technologii.

 

Od wielu lat jesteśmy partnerem programu SWB - Solidni w biznesie, którego celem jest niezmiennie budowanie najwyższej wiarygodności finansowej i bezpieczeństwa w kontaktach handlowych pomiędzy firmami branży reklamowej.